رد کردن لینک ها

Keep Calm and Relax

About Us

تولید شمع ماساژ اورلی با هدف ارائه محصولات طبیعی و دست ساز برای  افراد به منظور بالا بردن کیفیت و سلامت پوست در ماه اکتبر سال 2011 در کشور اسکاتلند، راه اندازی شد. اورلی تمامی شمع های ماساژ خود را از گیاهان و مواد طبیعی گرفته و خط تولید دست ساز از ویژگی های بارز این برند است. شمع های اورلی از مواد طبیعی و خالص همچون روغن سویا، روغن بادام شیرین، کره درخت شیا، کره کاکائو، روغن جوجوبا، غنی شده با ویتامین E و مخلوطی از رایحه های عصاره گل ها و گیاهان خوشبو گرفته شده که هر کدام از شمع ها بر اساس رایحه و مواد سازنده شان خواص مخصوص به خود  را دارند که از خواص کلی آن ها می توان به آرامبخش بودن و خاصیت  ضد اضطرابی برای ذهن، نرم کننده و لطیف کننده برای پوست اشاره کرد.

شمع های اورلی در ابتدا تنها در کشور اسکاتلند به فروش می رسید اما طولی نکشید که محبوبیت و معروفیت زیادی بین افراد پیدا کرد از این رو کشور های مختلف خواستار دریافت نمایندگی برای فروش این شمع ها در کشور خودشان شدند. که تا امروز اورلی محبوبیت خود را از دست نداده و روز به روز به طرفداران آن اضافه می شود .

مفتخریم که ما تنها نمایندگی رسمی شمع های اورلی در ایران هستیم که در سال 1390 درخواست دریافت نمایندگی فروش این شمع ها را به شرکت اورلی در انگلستان ارسال کردیم و طولی نکشید که به دلیل معتبر بودن و حرفه ای بودن خط فروشمان، به عنوان یکی از نمایندگان رسمی در سایت اصلی اورلی به نشانی www.massagecandles.co.uk معرفی شدیم. و تا امروز در زمینه عرضه و فروش این شمع ها موفقیت های زیادی کسب کرده ایم و افراد زیادی در کشور با این شمع ها آشنایی دارند.

اکنون با هدف گسترش مواد و لوازم مرغوب ماساژ، این شمع های کاملا طبیعی و بی ضرر را برای مشتریان و دوستداران زیبایی و سلامت عرضه کرده و رضایت آن ها را کسب کرده ایم .

برخی از مشتریان اورلی :

Lily's
NC
Fluffy
McQueen
Strong as Steel